O nas

Flexipads World Class Ltd. ( www.flexipads.com ) jest jednym z największych na świecie producentów artykułów eksploatacyjnych wykorzystywanych do pracy z elektronarzędziami w ściernictwie, szlifierstwie i polerowaniu wielu rodzajów powierzchni - materiałów.

W 2012 roku dla zwiększenia potencjału kapitałowego, bezpośrednim importerem produktów Flexipads do Polski stała się firma:
HMT - Materiały Ścierne s.c.
11-700 MRĄGOWO
ul. Przemysłowa 8
NIP: PL7420012901
www.sait.pl


Flexipads to ogromny asortyment i doskonała jakość. Każdy klient Flexipads może potwierdzić wyjątkowe parametry oferowanych przez nas produktów.

Flexipads.pl to sklep z artykułami do elektronarzędzi i artykułami do kosmetyki aut oraz produktami marki Liquid Shine (mleczka i gąbki polerskie). Oferujemy dyski pod fibrę, gąbki i futra polerskie, ręczniki z mikrofibry, dyski z filcem do polerowania szkła, kamienia, talerze i stopy szlifierskie z rzepem i PSA pod szlifierki mimośrodowe (orbitalne), uchwyty i formatki z rzepem do szlifowania ręcznego. Ponadto cały asortyment talerzy mocujących i oporowych do pracy maszyn polerskich. Bardzo szeroki wybór talerzy szlifierskich. W asortymencie również korpusy do opasek ściernych. Flexipads.pl to najwięszky sklep online z artykułami eksploatacyjnymi do elektronarzędzi.

Oferujemy też produkty marki Liquid Shine. 

Zapraszamy do zakupów!

map

Obiecujemy nie nadwyrężać Twojej mailowej gościnności, dzielić się z Tobą wyłącznie wartościowymi informacjami.

Dołącz do listy odbiorców Informacyjnego Newslettera Flexipads.pl

Udzielone zgody możesz wycofać w każdej chwili.

Bieżące informacje o nowościach, promocjach, wyprzedażach i dostawach towaru na e-mail